vzťah k peniazom

Ak nemáte TENTO vzťah, tak sa nemáte za čo najesť…

Na tento deň som sa veľmi tešil 🙂 Veľmi som sa tešil, keď raz napíšem článok o tom, ako si vytvoriť vzťah. Jeden z najdôležitejších vzťahov, bez ktorého sa v dnešnej dobe nezaobídeme. Ani u mňa nieje v rebríčku vzťahov na prvom mieste ale je naozaj extrémne dôležitý.

Povedal by som, že tak dôležitý, že ak ho nemáte, tak sa nemáte za čo najesť. Je to vzťah k PENIAZOM.

Myslím si, že táto téma veľmi dobre patrí práve na túto stránku, kde sa venujem spiritualite a duchovným veciam. Prečo ? Lebo väčšina ľudí si myslí, že môžete žiť buď duchovne ale materiálne. Že sa to proste nedá spojiť.

 

Že nemôžete mať hojnosť peňazí a zároveň meditovať, venovať sa rôznym duchovným učeniam. Že to je proste oddelené. Ale niekedy som si to myslel aj ja…

Chcel som odísť s vakom na chrbte a precestovať svet, aby som nemusel mať na starosti peniaze (kedže som mal dlh 11 000€). Takto- niežeby ma to teraz nelákalo, ale uvedomujem si, že ak by som odišiel, nieje to pre peniaze ale pre poznanie sveta.

Teraz, na konci roka 2016 vám chcem povedať to, čo som celý rok praktikoval. A za toto poznanie som veľmi vďačný, lebo mi zmenilo život. A myslím si, že ak pochopíte esenciu tohto článku, ak sa naozaj zamyslíte nad týmto vzťahom, nad vzťahom k peniazom, tak Váš život sa môže zmeniť lúsknutím prsta.

A rok 2017 môže byť diametrálne odlišný od všetkých ostatných rokov…

Celé princíp pochopenia vzťahu s peniazmi spočíva v tom, že peniaze sú energia. Energie prejavená v hmote. A jeden zo základných zákonov tohto sveta je, že čo dáte, to dostanete. Daj a dostaneš. Nedaj a nedostaneš.

Je to tak jednoduché. Naučili sme sa to aplikovať vo fyzike, len v bežnom živote na to zabúdame. Vzťah k peniazom si môžete prirovnať k AKÉMUKOĽVEK vzťahu, napr. k partnerovy.

Dávate mu lásku, dostáva sa vám láska. Dávate mu pozornosť, dostáva sa vám pozornosť. Dáte žene kvety, odvďačí sa Vám skvelou večerou alebo vášnivou nocou. Je to proste tak. Čo dáte to dostanete. A ak to nedostávate priamo od danej osoby, dostanete to od niekoho iného a možno aj v inej forme.

Zákon DAJ A DOSTANEŠ však stále platí.

Preto tak isto pristupujte aj k peniazom. Nemyslíte si, že ak budete nosiť peniaze pohužvané vo vreckách, porozohadzované všade možne, tak k vám budu prúdiť aj naďalej. Možno dočasne áno, no dlhodobo sa to niekde odraziť musí.

Preto si vážte peniaze. A tento článok je extrémne vhodný pre ľudí, ktorý s peniazmi momentálne zápasia. A kedže ich majú málo, tak peniaze vinia zo všetkého čo sa dá. Skúste viniť takto dlhodobo svojho partnera za všetky svoje chyby, či s Vami ostane…

A ak sa nachádzate práve v období, keď peňazí máte málo, tak je to skvelý odrazový mostík k tomu, aby ste uverili a pochopili ako tento zákon funguje. Naozaj. Ja som na tom bol pred rokom veeeľmi podobne. Potom som však začal byť vďačný a uvedomil som si energiu, ktorú vysielam.

Čo som dal, to som dostal…

 

Práve kvôli tomu som pripravil aj kurz, ktorý je zameraný na zmenu smerovania pozornosti. Na zmenu toho, aby ste sa naučili zmeniť pozornosť na to, čo chcete, nie nato, čo nechcete. Ak Vás zaujal, môžete doň vstúpiť zdarma tu.

Pointa tohto článku je ale o uvedomení. O uvedomení toho, že peniaze sú energia. Že pôjdu tam, kde si ich ľudia vážia a majú radi. Ani vy, ani ja predsa nejdeme do spoločnosti, kde nás radi nemajú…a to isté platí aj o peniazoch.

Preto poďakujte, že ich máte, aj keď ich je málo. Buďte vďačný, keď ich vkladáte do banky. Vyberáte z banky či bankomatu. Buďte vďačný za peniaze, ktoré Vám šéf posiela každý mesiac, aj keď ich možno nieje veľa. No ak budete vďačný za to, že ich je málo, vyšlete signál hojnosti a viac peňazí si už k vám cestu nájde.

VEĽMI DÔLEŽITÉ UVEDOMENIE

Peňazí na svete je dostatok. Nemyslíte si, že ak budete mať Vy, že ich niekto iný nebude mať. Ak vytvoríte hodnotu na trhu, peniaze sa proste dotlačia. Tak to vo svete funguje. Naozaj je všetkého dostatok.

Ja som rooooky počúval, že existuje pomyselný „koláč“ z ktorého si každý musí vziať nejaký diel. Hovno! Ak idete na oslavu kde, je 10 ľudí, pečie sa koláč pre 10 ľudí. Ak idete na svadbu kde je 200 ľudí, pečia sa torta pre 200 ľudí. Ak by bola jedna torta málo, napečú sa dve. Ak sú dve málo, napečú sa tri…atď.

Tak to proste funguje, čiže naozaj TERAZ HNEĎ si zmažte program (ak ho máte), že niečoho na svete nieje dosť. Či už peňazí, alebo čohokoľvek iného.

Verím, že Vám tento článok trošku otvoril oči. Tiež verím, že ak to budete praktikovať vo svojom živote, rok 2017 môže byť pre Vás zlomový alebo minimálne aspoň odrazový  k životu po akom túžite. Želám veľa zdaru! 🙂

 

PS: Prepáčte ak sem-tam použijem sprosté slovo, je to hlavne kvôli tomu aby ste zbystrili a uvedomili si vážnosť toho, že niečo myslím skutočne vážne 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *